|
|
|
|
DERSONET - Rehberlik Programı (İl RAM Paketi) - (Adet)

Teklif iste düğmesine basarak bu ürünle ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Açıklama

Rehber öğretmenin kurumunda; görüşme kayıtları, rehberlik envanter değerlendirmeleri ile kullanabileceği Web Tabanlı Rehberlik Yönetim Programıdır.

Ürün Özellikleri

Rehber Öğretmen, Ders Öğretmeni, İdare, Öğrenci, Veli gibi eğitim kurumunun tüm kullanıcıları tarafından kendi yetkileri ile kullanabilecekleri şekilde hazırlanmıştır. Görüşme kayıtları, ders öğretmen yorumları, rehber öğretmen ajandası, randevu sistemi, otobiyografi takibi, rehberlik envanterleri, öğrenci ve veli panellerinden oluşmaktadır.

Kuruluş, Eğitim ve Destek

Satın alındıktan 5 dk. sonra hizmete açılır ve uzak masaüstü bağlantısı ile eğitim verilir.

Teslimat

Sipariş ve Ödeme Bildiriminin DATASİS’e ulaşması sonrası, ürünler KARGO ile adrese teslim şeklinde gönderilir. Sipariş ve Ödeme Bildirimi saat 12:00’e kadar DATASİS’e ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 12:00’den sonra bildirilen siparişler bir sonraki gün gönderilir.

Teslimat Şartları

İptal ve İade

OMR MARKET’ten satın alınan ürün şayet kusurlu ya da ayıplı değil ve iade edilmek isteniyorsa, 7 gün içinde tüm aksesuarı ile birlikte, kutusu deforme edilmemiş halde eksiksiz olarak DATASiS’e teslim edilmesi gerekmektedir. Bu noktada satıcı haklarından doğan %15’lik kullanım ve hizmet bedelinin tüketiciye yansıtılması hakkını DATASİS kendinde saklı tutar.

İptal ve İade Şartları


"Değer Katar"

Copyright © 2020 OMR Market Online Satış
Datasis Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (BİL-KOD :1191)