|
|
|
|
DERSONET - Mini Kolej Sınav Uygulama ve Ölçme Değerlendirme Programı - (Adet)

Teklif iste düğmesine basarak bu ürünle ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Açıklama

Okul, Kolej, Temel Lise, Kurs Merkezi, Etüt Merkezi, Yurtlar için DATASİS YAZILIM tarafından hazırlanmış Web Tabanlı Sınav Uygulama ve Ölçme Değerlendirme Programıdır. 

Öğrenci Kayıt, Sınav Uygulama, Ölçme Değerlendirme, Rehberlik Envanteri Değerlendirme, Memnuniyet Anketi Uygulama, SMS Gönderimi, Üniversite ve Lise Tercih Uygulaması programın temel modülleridir. 

 

 

Ürün Özellikleri

KAYIT MODÜLÜ ile öğrenci ve velinin gerekli tüm bilgileri tutulabilmekte, raporlanabilmektedir. Öğretmen, Öğrenci ve Veli bilgileri EXCEL YÜKLEME ŞABLONU ile, OPTİK FORM ile, HIZLI KAYIT Menüsü yardımı ile hızla sisteme yüklenebilir.

SINAV MODÜLÜ ile LGS, TYT, AYT, DİL, DERS-ÜNİTE-KONU TARAMA SINAVI gibi her tür ÇOKTAN SEÇMELİ SINAVI uygulamak mümkündür. Çoktan seçmeli sınavların yanı sıra YAZI SINAVLARI (Essey) DEĞERLENDİRMEK ve ayrıntılı analizlerini alamak da mümkündür.

ENVANTER MODÜLÜ ile 15'in üzerinde Rehberlik Envanteri ile TKY Doğrultusunda hazırlanmış 3 Değişik Memnuniyet Anketi Sistemde kolayca uygulanabilir.

SMS MODÜLÜ ile gerek sınav, gerekse envanter ve anket sonuçlarını, öğretmen, veli ve öğrencilere tek tuş ile göndermek mümkündür. Ayrıca kurum duyuruları ile kutlama mesajları, sistemde kayıtlı bireylere gönderilebildiği gibi, herhangi bir excel listesinde yer alan bireylere de toplu olarak göndermek mümkündür.

TERCİH MODÜLÜ ile gerek LİSE, gerekse ÜNİVERSİTE TERCİHLERİ büyük bir isabet ile yapılabilir.

Web tabanlı bir uygulama olması nedeniyle YER ve ZAMAN problemi yoktur. İnternete bağlanabilen her tür bilgisayardan sisteme erişmek mümkündür.

PARAMETRİK YAPISI nedeniyle her tür OPTİK OKUYUCU ile UYUMLUDUR. Ayrıca farklı kağıtlarla sınav yapmak mümkündür.

Tek Program altında Kurum içi HAFTA SONU KURSLARINI ayrı bir kurum gibi tutma imkanı vardır.

DERSONET-AKTİF Masa Üstü Modülü ile sınav formları, sınav öncesi KODLAMAK, sınav sonrasında TXT veya DAT dosyası olmadan, doğrudan sisteme okutmak ve toplu rapor basmak mümkündür.

Kuruluş, Eğitim ve Destek

KURULUM; WEB Tabanlı bir program olması nedeniyle herhangi bir kurulum yapmaya gerek yoktur. Ancak satın alma işlemi sonrası, kullanıcı tarafımızdan aranarak, sistem 30 Dakikada içinde tüm özellikleri ile hizmete açılır.

EĞİTİM; iki aşamalıdır. Birinci Aşamada Kullanıcı Tanımları yapılarak, öğrenci-veli bilgileri sisteme kayıt edilir. İkinci aşamada uygulanan bir sınav birlikte sisteme açılır, değerlendirilir ve tüm raporlaması yapılır. Bunun yanı sıra program içinde tüm kritik işlemlerin yardım videoları mevcuttur.

DESTEK; Pazartesi-Cuma günleri 08:30-19:00, Cumartesi günleri 09:00-18:00 arası DATASİS BÜRO DESTEK hatlarından destek alınabilir.

Teslimat

Sipariş ve Ödeme Bildiriminin DATASİS’e ulaşması sonrası, ürünler KARGO ile adrese teslim şeklinde gönderilir. Sipariş ve Ödeme Bildirimi saat 12:00’e kadar DATASİS’e ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 12:00’den sonra bildirilen siparişler bir sonraki gün gönderilir.

Teslimat Şartları

İptal ve İade

OMR MARKET’ten satın alınan ürün şayet kusurlu ya da ayıplı değil ve iade edilmek isteniyorsa, 7 gün içinde tüm aksesuarı ile birlikte, kutusu deforme edilmemiş halde eksiksiz olarak DATASiS’e teslim edilmesi gerekmektedir. Bu noktada satıcı haklarından doğan %15’lik kullanım ve hizmet bedelinin tüketiciye yansıtılması hakkını DATASİS kendinde saklı tutar.

İptal ve İade Şartları


"Değer Katar"

Copyright © 2020 OMR Market Online Satış
Datasis Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (BİL-KOD :1191)