|
|
|
|
DERSONET - E-Sınav (Yayıncı Modülü) - (Adet)

Teklif iste düğmesine basarak bu ürünle ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Açıklama

Yayıncı kurumların Türkiye Geneli sınavlarını değerlendirmeleri için hazırlanmış Web Tabanlı Ölçme Değerlendirme Programıdır.

Ürün Özellikleri

Yayıncı kurumların, kendi merkezlerinde veya bayileri aracılığı ile veya yayın verdiği kurumlar tarafından sınavların ortak olarak değerlendirilerek Türkiye geneli raporların alınmasını sağlamayan yazılımdır. LGS, TYT, AYT gibi tü sınavlar sistemden hızlı ve pratik olarak değerlendirilerek toplu raporlar kolayca yazıcıdan çıktı olarak alınabilir.

Kuruluş, Eğitim ve Destek

Satın alındıktan 5 dk. sonra hizmete açılır ve uzak masaüstü bağlantısı ile eğitim verilir.

Teslimat

Sipariş ve Ödeme Bildiriminin DATASİS’e ulaşması sonrası, ürünler KARGO ile adrese teslim şeklinde gönderilir. Sipariş ve Ödeme Bildirimi saat 12:00’e kadar DATASİS’e ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 12:00’den sonra bildirilen siparişler bir sonraki gün gönderilir.

Teslimat Şartları

İptal ve İade

OMR MARKET’ten satın alınan ürün şayet kusurlu ya da ayıplı değil ve iade edilmek isteniyorsa, 7 gün içinde tüm aksesuarı ile birlikte, kutusu deforme edilmemiş halde eksiksiz olarak DATASiS’e teslim edilmesi gerekmektedir. Bu noktada satıcı haklarından doğan %15’lik kullanım ve hizmet bedelinin tüketiciye yansıtılması hakkını DATASİS kendinde saklı tutar.

İptal ve İade Şartları


"Değer Katar"

Copyright © 2020 OMR Market Online Satış
Datasis Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (BİL-KOD :1191)