|
|
|
|
DERSONET - Tercih Programı Tam Paket - (Adet)

Teklif iste düğmesine basarak bu ürünle ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Açıklama

DERSONET LİSE ve ÜNİVERSİTE Tercih Programı; web tabanlı yapısı sayesinde yer ve zaman kısıtlaması olmaksızın tercih yapma imkanı sunan KOLAY, HIZLI ve GÜVENİLİR bir tercih programıdır.

Gerek DERSONET LİSE TERCİH PROGRAMI, gerekse DERSONET ÜNİVERSİTE TERCİH PROGRAMI ile MEB ve ÖSYM klavuzlarında yer alan tüm kriterlere göre tercih listesi hazırlanabilir. (Ayrıntı için http://www.tercihrehberi.web.tr'ye bakınız.)

Ürün Özellikleri

MEB ve ÖSYM tarafından yayınlanan klavuzlarda yer alan bilgiler esas alınarak hazırlanan sistemde birçok değişkene göre tercih sıralaması yapılabilir. Değişik parametrelere göre yapılan 5 ayrı Tercih Listesi (5 Ayrı SET) sistemde saklanabilir. Daha sonra istenen bir veya birkaç liste üzerinde değişiklik yaparak, Öğrencilerin tercih sıralamasına son şekil verilebilir.

DERSONET Tercih Programı, aynı IP üzerinden, eş zamanlı 3 kullanıcı tarafından kendi özgü şifreleri ile girerek kullanabilir. sisteme girerek, sınırsız sayıda öğrenci için tercih listesi hazırlayabilirler. (Eş zamanlı 3 kullanıcıdan fazlası için DATASİS'ten lütfen bilgi alınız.)

 

Kuruluş, Eğitim ve Destek

KURULUŞ; web tabanlı yapısı nedeniyle herhangi bir kuruluşa gerek yoktur. Kullanıcı tanımının yapılması sonrası hemen kullanıma açılır. (15 dakikalık işlemdir.)

EĞİTİM; uzak masa üstü erişimi ile verilir. Ayrıca kullanım özelliklerini içeren Eğitim Videosu sistemde hazırdır. 

DESTEK; Pazartesi-Cuma günleri 08:30-19:00, Cumartesi günleri 09:00-18:00 arası DATASİS BÜRO DESTEK hatlarından destek alınabilir. Belirtilen saatler dışında ise Pazar günleri dahil 0505.8255094-0505.7030444 nolu telefonlardan destek alınabilir.

Teslimat

Sipariş ve Ödeme Bildiriminin DATASİS’e ulaşması sonrası, ürünler KARGO ile adrese teslim şeklinde gönderilir. Sipariş ve Ödeme Bildirimi saat 12:00’e kadar DATASİS’e ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 12:00’den sonra bildirilen siparişler bir sonraki gün gönderilir.

Teslimat Şartları

İptal ve İade

OMR MARKET’ten satın alınan ürün şayet kusurlu ya da ayıplı değil ve iade edilmek isteniyorsa, 7 gün içinde tüm aksesuarı ile birlikte, kutusu deforme edilmemiş halde eksiksiz olarak DATASiS’e teslim edilmesi gerekmektedir. Bu noktada satıcı haklarından doğan %15’lik kullanım ve hizmet bedelinin tüketiciye yansıtılması hakkını DATASİS kendinde saklı tutar.

İptal ve İade Şartları


"Değer Katar"

Copyright © 2020 OMR Market Online Satış
Datasis Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (BİL-KOD :1191)